top of page
EVEREST

EVEREST

Sauna Everest je nejvíce reprezentativní sauna. Vysoce kvalitní provedení této sauny je samozřejmostí.

IMG_1078.jpeg

PERISSA

Sauna Perissa je opravdu jedinečná. Má velmi zajímavou barvu a bude vynikat na Vaší zahradě.

ELBRUS

ELBRUS

Sauna Elbrus je velká a pohodlná. Sauna má 3 místnosti (odpočívárnu, parní místnost a umývárnu).

ARARAT

ARARAT

Sauna Ararat může se Vám zdát jako menší, ale ve skutečností je poměrně prostorná. Tato sudová sauna má pohodlnou menší terasu a parní místnost. Je to prostě ideální kombinace jednoduchosti a stylu.

MONT-BLAN

MONT-BLANC

Sauna Mont-Blanc je větší verzí sauny Ararat. Tato sudová sauna v sobě ukrývá jak parní místnost tak i odpočívárnu. V této krásné sauně samozřejmě nechybí také prostorná terasa. Mont-Blanc je pohodlná a kompaktní.

MAKALU

MAKALU

Sauna Makalu je legendární sauna, kterou vše začalo. Tato sauna je jednoduchá, pohodlná a velmi praktická. Má pouze parní místnost. Vejde se i na menší zahradu.

saun6taustaga4k_optimized.jpg

GOVERLA

Sauna Goverla je velmi moderní. Tato sudová sauna v sobě ukrývá pouze parní místnost, ale jako bonus má krásnou terasu. Goverla se svým kulatým a výrazným designem se stála velmi populární a oblíbenou.

saun7taustaga4k_optimized.jpg

CRISTALLO

Sauna Cristallo je skoro stejná jako Goverla, ale máji mezi sebou jeden zásadní rozdíl. V této sudové sauně je zadní stěna parní místnosti kompletně skleněna. Tento skleněný design a příjemná terasa přidává této sauně jedinečnost.

Saun8taustaga4K_optimized.jpg

EVA

Sauna Eva je jednou z naších největších saun. Je stylová a prostorná. Tato sudová sauna v sobě ukrývá jak parní místnost tak i odpočívárnu. K tomu navíc prostorná terasa z ní dělá nejoblíbenější místo pro Vaší rodinu a přátele.

bottom of page